"Możliwość tworzenia można określić jeszcze inaczej: Jest to gotowość, by rodzić się na nowo każdego dnia."
Erich Fromm

poniedziałek, 31 grudnia 2012

W Nowym Roku

Czyli błagam o więcej czasu dla siebie :D
Takie jest moje życzenie. Czasu!!! ;)
Ogromnie dziękuję Wam za życzenia świąteczne. Ja niestety całe święta byłam poza zasięgiem internetowym. Sporadycznie łącze się "załączało" i nawet nie mogłam Was odwiedzić i złożyć życzeń. Ale cóż zrobić. Post piszę, ale czy opublikuję - to już inna bajka. 
Mój operator wymienia jakieś nadajniki i tak mam ciągle w kratkę, więc czasem wolę po prostu wyłączyć komputer niż się wkurzać tym "mruganiem" 
Jakoś nie czuję potrzeby podsumowywania starego roku. Co było - to było. Koniec. Co będzie - zobaczymy. Chciała bym tylko, aby ten 2013 rok nie był gorszy od tego, który mija. A do tego aby był lepszy na prawdę maleńko potrzeba...

Korzystając z chwilowego dobrodziejstwa internetu chcę Wam życzyć w Nowym Roku tego co najlepsze! Przez cały rok. I jeszcze raz przepraszam, że nie ma mnie u Was. Jak tylko się internet u mnie unormuje - wszystko nadrobię :*Uzupełnię jeszcze wymiankowy prezent ode mnie dla Kingi - Piecyka, paczuszka na szczęście już jest na miejscu i na szczęście się podoba :D Kinga chciała poduszki. Podusie są wełniano/bawełniane i całkiem ciężkie ;) Do tego dołożyłam podkładki różane i kilka śnieżynek. Zdjęcia poduszek u Kingi - ładniejsze :)

Tulam mocno i sylwestrowo :*
10 komentarzy:

 1. Życzę Ci samych świetnych pomysłów, inspiracji oraz czasu, pieniędzy i motywacji do wprowadzania w życie wielu planów robótkowych :)
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
  Wszelkiej pomyślności,zdrowia i zrealizowanych marzeń !
  Uściski:)a prezenty dla Kingi piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego naj w nowym roku, wystkiego w głębi serducha mego, a mogę skraść do mnie zdjęcie z podkładkami , bo mi światło nie dopisuje w te pochmurne dni:) z torebką już sobie skradłam hi hi

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego Nowego Roku :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gostei muito do seu Blog.Visite
  o meu Blog. www.fazendoarteleriente.blogspot.com
  Feliz 2013

  OdpowiedzUsuń
 7. Gostei muito do seu Blog.Visite
  o meu Blog. www.fazendoarteleriente.blogspot.com
  Feliz 2013
  LEILA - BRASIL

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
  śliczne podusie

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj Kami, , życze wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok, gratuluję świetnego bloga którego często odwiedzam, chodź nigdy nie zostawiłam po sobie śladu aż do dziś:) Napewno będę tu częstym gościem:) pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za to, że masz coś mi do powiedzenia :*