"Możliwość tworzenia można określić jeszcze inaczej: Jest to gotowość, by rodzić się na nowo każdego dnia."
Erich Fromm

czwartek, 14 listopada 2013

Jesienne pielesze

Czyli kto co woli ;)
Tak zrobiło się szaro i buro. Słoneczko odpoczywa po letnim wysiłku...
Czasem lubię takie dni. Patrzę za okno i myślę sobie, że tak fajnie czasem być w domu. Nie musieć nigdzie gonić, spieszyć się do jakiejś pracy, w ogóle wychodzić z ciepłego domku. Lubię w taki szary dzień zagrzebać się w fotelu z włóczkami i szydełkami. Bez wyrzutów sumienia, że na dworze czeka coś do zrobienia. Bo nic innego mi się w takie dni nie chce. Kawka, ciepły sweter i skarpetki i mój koszyczek robótkowy - i jak w piosence: "Niczego nie pragnę więcej..." :)
Nawet komputer buczy cicho z samotności ;) Dlatego dziś nadrabiam nieco.
Domowe klimaty. Takie właśnie przytulne i oswojone. Dopełniające efekt pracy przerobowej letnio-jesiennych słoikowych dni.Ten wrzos to tak niechcący się wkradł w moje dzierganki :) Musiałam resztkę kordonka jakoś przerobić, bo miejsca coraz mniej na włóczki :)


Za współpracę w tworzeniu zdjęć dziękuję:
- buraczkom;
-korniszonkom;
- nutelli śliwkowej
:D

8 komentarzy:

 1. Śliczności. Piękne kapturki na słoiki. Ten wrzosowy idealny :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. przytulnie...
  i ze smakiem :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. I co tutaj mówic dużo :) Czapeczki na słoiczki są przecudne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne kapturki na słoiczki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak pięknie! cudne te kapturki i słoiczką cieplej:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja to bym się do tych buraczków dobrała... :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie,
  Chciałabym przedstawić dwie facebookowe zabawy. Mam nadzieję, że nagrody przypadną komuś do gustu i zechce się przyłączyć :) Ponieważ już niedługo święta, w jednej z tych zabaw do wygrania są książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Wygrywają aż trzy osoby! W drugiej rozdawajce również wygrywają trzy osoby, za to nagrodami będzie wspaniała pamiątka w formie zdjęć w krysztale! Z całą pewnością warto wziąć udział. Zasady są niezwykle proste i w bardzo łatwy sposób można zdobyć fajne nagrody :)

  A jeśli macie w domku jakąś małą księżniczkę to na Babylandii i dla niej znajdzie się ciekawa zabawa z pięknymi nagrodami :)

  Nie chce nadużywać gościnności i nie będę wklejała tutaj linków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam na mój profil, tam znajdują się blogi "Książeczki synka i córeczki" oraz "Babylandia". Banerki znajdują się na paskach bocznych. Klikając w nie traficie na te rozdawajki :)

  Od razu chcialabym bardzo przeprosić za tą autopromocję. Wiem, że wiele osób ma czegoś takiego po dziurki w nosie, jeszcze więcej z pewnością uważa to za brak wychowania czy też szacunku. Ja z całą pewnością mam w zamierze jedynie poinformowanie choć grupki ludzi o tych zabawach. Wiele takich osób dziękuję mi za informacje, ponieważ inaczej nie mieliby o niej pojęcia. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo :) W razie czego proszę usunąć to zaproszenie...
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za to, że masz coś mi do powiedzenia :*