"Możliwość tworzenia można określić jeszcze inaczej: Jest to gotowość, by rodzić się na nowo każdego dnia."
Erich Fromm

piątek, 22 czerwca 2012

Piątek więc... - SAL Domowy odsłona 3

Witajcie deszczowo i chmurowo ;)
Kolejna część wyszywanki:Uwielbiam te koty :) Powolutku obrazka przybywa. Szkoda, że nie wybrałam cieniowanej mulinki, ale z drugiej strony... Może lepiej na początek nie wprowadzać zamieszania do pracy ;)
Całość po kolei mnie zaskoczyła :)


Nie mogę się doczekać wyszywania gałęzi :D Nie wiem dlaczego... Dawkuję sobie, ponieważ mam mnóstwo zobowiązań szydełkowych, a puste juz dwie ramki na półce stoją, z przeznaczeniem na haft właśnie :) Choć motyw jeszcze nie wybrany :) Chciała bym coś domowego, może jakieś serduszkowe samplerki? Na pewno jednokolorowe póki co, bo na kolorowy haft na razie nie mam odwagi ;)
Poza tym niedługo będę miała się czym pochwalić :) Może już w poniedziałek znowu będzie cudowny początek tygodnia... Czekam na paczuszkę wymiankową od Justynki. Pisała mi, ze już wysłana, więc siedzę jak na węgielkach i już nie mogę się doczekać :) 
Poza tym mamy obietnicę od pana Architekta, ze w poniedziałek będzie pozwolenie na budowę! No zobaczymy... Jego obietnice do tej pory to tylko obiecanki-cacanki. Mam tego dość. Jest etap "ostatecznego terminu". Jak do poniedziałku nie odda gotowych dokumentów - odbieramy mu wszystkie! Mamy go po prostu dosyć, jego kłamstw i braku profesjonalizmu. Jak można zwodzić kogoś przez dwa miesiące, a potem się okazuje, że wcale nie oddał kompletu dokumentów do starostwa!!! Po prostu leser i kłamacz!
Ale ok. Zobaczymy w poniedziałek...
Buziaki dla was wszystkich :*

5 komentarzy:

 1. Hafcik cudnie wychodzi po skończeniu będzie fajnie się prezentował ,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie wychodzi w tych szarościach. mi się bardzo podoba. ja już drzewko skończyłam, namęczyłam się z tym backstitchami jak nic, ale jakoś poszło :)
  Twój hafcik jest bardzo ładny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow super.
  Czekam z niecierpliwościa na całość.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny jest ten wzorek, będzie śliczny obrazek! Chciałam się do tego przymierzyć, ale przeraziła mnie trochę ilość backstitchów...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za to, że masz coś mi do powiedzenia :*